آنچه میخواهید درباره ما بدانید

 

شرکت سیـم و کابل انرژی در سال 89 در زمـــــینه تولـــید سیم های خودرویی و قابل انعطاف ( مطابق استاندارد ایران ) با اتــکـا به نـــیروی انسـانی متخصص˓ کارآمـد و با تجربه فعالیت خود را آغاز نمود. شایــان ذکــــر است که اعــلام نمـاییم کلیه پرسنل شرکـت از مـدیرعـــامل و کلیه پرسنل در زمان راه انــدازی از حداقل ســابقه ده ســـــاله و بیشتر در زمینـه تولـید سـیم خــــودرویی برخوردار بودند که این آگــــــــــاهی ˓ اســـتفاده از تکنولوژی روز و مــــواد اولیه مرغوب موجب گردید در زمان کــــــوتاهی به عنوان یکی از        تـامین کنـندگان اصـلی این محـصول مطرح گردد.

 به موازات تولید، مجوز های لازم نیز از شرکت ســازه گسـتر و اداره استاندارد ملی ایران اخـذ گردیــد و طبق اعلام اداره اســــتاندارد استان قم، شرکت سیم و کابل انرژی به عنوان یکی از بهترین واحد های این استان مورد قبول واقع گردید. شرکت سیم و کابل انـرژی در ادامه موفق به اخذ گواهینامه ایزو 2015 : 9001 گردید .

این شرکت در مسیر رشد و افزایش کیفی و کمی سـهم بازار ˓ سرمایه گذاری گسترده ای در خطوط تولید خود نمود و با تجهیز تمامی خطوط تولید و بسته بندی محصول به سیــــستم های کنترل هوشمند و اتوماتیک ˓ تابلوهای PLC و قطعاتی با طراحی روز دنیا که باعث کاهش ضایعات ˓ تولید یکنواخت محــصول و افزایش کیفی و کمی محصولات را در پی داشته است .

شرکت سیم و کابل انرژی ،آزمایشگاهی را مـــهیا نموده است کــه به تــمامی دستگاه هــــای مورد نیاز آزمون های  سیم و کابل های خودرویی و دیگر محصولات سیم و کابل که طبق استاندارد ایران تولید می شوند، مجهز است .

پرســــنل و مدیریت کیفی آزمایشگاه با تجربه بالای بیست سال در حال بازرسی و آزمون کیفی و فنی مواد اولیه ورودی و محصولات  تولـــــــــیدی  می باشند تا رضایت مشتری که سنگ بنای موفقیت هر سازمان تولیدی است ، محقق گردد .

چشم انداز شرکت افزایش میزان سهم کیفی و کمی در بازار مصرف سیم و کابل خودرویی ˓ ساختمانی ، صنایع الکترونیک و سفارشات خاص می باشد. 

مـاموریت شرکت ، تلاش در حفظ رضایت مشتریان بوده و ما در این زمینه علاوه بر کیفیت، با ارائه قیمت های مناسب  تا کـنون توانسته ایم بصورت مستــمر با تمامی مشتــریان از ابتدای راه اندازی شرکت ارتباط خود را حفظ نمـاییم .  

به عنوان نمونه:

شرکت طراحی مهندسی مهرگان پهنه و شرکت آســان بین خــودرو و … که از ابــتدا تا به امروز تـامین کننده اصلی این واحدها بوده ایم.

مـاموریت شرکت 

   در ارتـباط با مشتـریان˓ تمامی تــلاش ˓ حفظ رضـایت آنها بوده و ما در این زمینه علاوه بر کیفیت با ارائه قیمت های مناسب  تا کـنون توانسته ایم بصورت مستــمر با تمامی مشتــریان از ابتدای راه اندازی ارتباط خود را حفظ نمـاییم . 

0
مشتریان تا به این لحظه
$0
مناسب ترین قیمت ها
0%
رضایت مشتریان
شرکت طراحی مهندسی مهرگان پهنه , شرکت آسان بین خودرو وشرکت سایپاگام که از ابتدا تا به امروز تامین کننده اصلی این واحد ها بوده ایم
شرکت طراحی مهندسی مهرگان پهنه , شرکت آسان بین خودرو وشرکت سایپاگام که از ابتدا تا به امروز تامین کننده اصلی این واحد ها بوده ایم
[/vc_tta_tour]
[/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
فهرست